www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Dla Pacjentek

BLEFAROPLASTYKA
//newu.pl/wp-content/uploads/2021/07/Blog-NewU2.png

Co to jest blefaroplastyka?

To korekcja górnej powieki, która z wiekiem traci jędrność i wiotczeje. Dzieje się tak, ponieważ skóra w tym miejscu jest bardzo cienka i pozbawiona tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry, w efekcie czego oczy są optycznie większe, a spojrzenie odmłodzone.

Czy zabieg przeprowadzany jest laserem?

Nie. Zabiegi wykonujemy nowoczesnym urządzeniem Loktal, działającym na podstawie radiofrekwencji. Dzięki temu zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, nie uszkadzamy sąsiednich tkanek (jak w przypadku lasera), a skóra szybciej się goi.

Czy blizna jest widoczna?

Nie. Dzięki zastosowaniu radiofrekwencji w urządzeniu Loktal, blizna po zabiegu jest praktycznie niewidoczna.

Jakie są przeciwskazania?

Przeciwskazaniem do plastyki powiek jest występowanie reakcji alergicznej na znieczulenie.

Czy nadmiar skóry na powiekach to tylko kwestia estetyczna?

Nadmiar skóry na powiekach to częsta przypadłość dojrzałych kobiet. Nie jest to kwestia wyłącznie estetyczna i problemów z nakładaniem makijażu.

Nadmiar skóry na powiekach może powodować pewne dysfunkcje dla narządu wzroku. Pacjentki, które zgłaszają się na blefaroplastykę często podkreślają, że ich oczy szybciej się męczą, np. podczas czytania. W przypadku nadmiaru skóry na powiekach mięśnie oka muszą wykonać dodatkową pracę, aby ją utrzymać. Dodatkowo sprzyja to pojawianiu się kolejnych zmarszczek, tym razem na czole - bo to właśnie unoszeniem mięśni czoła staramy się bardziej otworzyć oczy.

    Zgłoś się jako pacjentka. Skontaktujemy się z Tobą, żeby udzielić szczegółowych informacji. Zabiegi podczas naszych szkoleń są zawsze w niższych cenach i przeprowadzają je wyłącznie lekarze.    Typ załącznika PDF, JPG, PNG,
    maksymalny rozmiar 5mb