www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Na Blogu

Jak dbać o ranę po labioplastyce?

22.09.2021
Dotykać, nie dotykać? Myć wodą czy stosować tylko polecane specyfiki? Przeczytajcie o higienie rany po zabiegu labioplastyki – z doświadczenia wiemy, że to wcale nie taki oczywisty temat. Jeśli planujesz plastykę warg sromowych, to lektura obowiązkowa!

Kwas hialuronowy – powikłania artykuł intencyjny

24.08.2021
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego to zabieg, który determinują różne czynniki. Czasem estetyczne – kiedy pacjentka nie jest zadowolona np. z powiększenia ust kwasem hialuronowym, a czasem poważniejsze, takie jak alergia, czy źle podany preparat. Przeczytajcie, czym jest hialuronidaza.

Da:all Dermal fill- naturalny wypełniacz zmarszczek

17.08.2021
Da:all Dermal fill to naturalny wypełniacz zmarszczek, złożony w 100% z kwasu hialuronowego. Jeśli myślisz o wypełnieniu zmarszczek, ale do tej pory jakoś nie miałaś zaufania do wypełniaczy, to Da:all jest idealny dla Ciebie! Przeczytaj, na czym polega jego fenomen.

Radiofrekwencja mikroigłowa Loktal

05.08.2021
Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana urządzeniem Loktal, to przełom w podejściu do rewitalizacji i odmładzania twarzy oraz ciała. Przeczytajcie, na czym polega zabieg i czym różni się radiofrekwencja Loktala od technologii lasera.

Przerost warg sromowych

29.07.2021
Przerost warg sromowych to nie tylko kwestie estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne. To utrudnia życie, powoduje ból i obniża pewność siebie kobiet. Przeczytajcie o tym, jak poprawiamy komfort życia naszych pacjentek z przerostem warg sromowych.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

21.07.2021
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to od lat bardzo popularny temat. I chociaż tak wiele się o nim mówi, to nadal nie wiemy wszystkiego. My, czyli pacjenci. Przeczytajcie więcej na temat wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego!

Rozpuszczanie kwasu hialuronowego

15.07.2021
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego to zabieg, który determinują różne czynniki. Czasem estetyczne – kiedy pacjentka nie jest zadowolona np. z powiększenia ust kwasem hialuronowym, a czasem poważniejsze, takie jak alergia, czy źle podany preparat. Przeczytajcie, czym jest hialuronidaza.

Praca

09.07.2021

Niechirurgiczna korekta nosa

08.07.2021
Niechirurgiczna korekta nosa, inaczej korekta za pomocą nici PDO, to bardzo popularny i bezpieczny sposób na poprawienie kształtu nosa. Polecana jest jako alternatywa dla metod inwazyjnych, czyli operacji nosa. Przeczytaj, jak wygląda zabieg i ile utrzymują się jego efekty!

Okiem pacjentki: rozstępy na piersiach

28.06.2021
Rozstępy na piersiach miałam już od gimnazjum. Próbowałam wszystkiego i wszystko było na nic – mówi nasza pacjentka Kasia, której nazwiska nie zdradzamy, ponieważ chce pozostać anonimowa. Tym samym zapraszamy na pierwszy artykuł z cyklu Okiem pacjentki i przytaczamy historie, którymi chcecie się dzielić z innymi kobietami.

Darmowy e-book dla mam

16.06.2021
Darmowy e-book dla mam porusza tematy tabu związane z byciem mamą. Powstał pod patronatem merytorycznym dr n.med. M. Uchman-Musielak. Pobierz bezpłatnie!

Plastyka blizny po cc

16.06.2021
Plastyka blizny po cc to jeden z wykonywanych przez nas zabiegów. Blizna po cesarskim cięciu jest pamiątką po porodzie, ale nie wszystkie z nas chcą, by była ona widoczna. Przeczytaj,  jak usunąć bliznę po cc, jak przygotować się do zabiegu i kiedy pojawią się efekty.

Nici liftingujące powikłania

10.05.2021
Nici liftingujące a powikłania - przeczytaj o naszych doświadczeniach, związanych z tym tematem. Nici liftingujące stanowią rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej pacjentów. To dobra alternatywa dla botoksu i kwasu hialuronowego. Przy okazji zabiegu pojawia się jednak pytanie: czy to bezpieczne?

Co wyróżnia NewU ?

30.04.2021
Dowiedz się więcej o naszej firmie! Przeczytaj, dlaczego warto nam zaufać.

Modelowanie twarzy nićmi

03.02.2021
Czy wiesz, że nici stosowane były w kardiochirurgii, a obecnie wykorzystuje się je również w medycynie estetycznej? Są bezpieczne i mają szerokie zastosowanie, chętnie korzystają z nich pacjentki, które unikają botoksu czy wypełniaczy. Przeczytaj, gdzie można je stosować i z czego są wykonane!

Lift Strong i Perły Dermatologii Estetycznej 2020

20.10.2020