www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Szkolenia

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Poznaj programy naszych szkoleń, najbliżej terminy i warunki uczestnictwa

więcej
GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Poznaj programy naszych szkoleń, najbliżej terminy i warunki uczestnictwa

więcej
BLEFAROPLASTYKA

Poznaj programy naszych szkoleń, najbliżej terminy i warunki uczestnictwa

więcej

  Zapisz się na szkolenie. Skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić miejsce i termin oraz udzielimy dodatkowych informacji

  Szkolenia ‒ medycyna estetyczna, ginekologia

  Zajmujemy się organizacją specjalistycznych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej. Szkolenia z medycyny estetycznej dotyczą takich zagadnień, jak nici PDO, White PDO, P(LA/CL) + wypełniacze. Program kursów z zakresu ginekologii estetycznej obejmuje natomiast labioplastykę, nici na wargi sromowe, wypełnianie warg kwasem, wycinanie bliznowców, nietrzymanie moczu, nici waginalne.

  Szkolenia składają się z części teoretycznej ‒ najczęściej wykładu bądź prezentacji, oraz części praktycznej, w czasie której uczestnicy wykonują zabiegi pod nadzorem trenera. Kursy odbywają się w niewielkich grupach ‒ najczęściej trzy- lub pięcioosobowych, a prowadzone są przez lekarzy specjalistów.

  Kursy organizowane są zarówno dla lekarzy, którzy rozpoczynają praktykę, jak również dla specjalistów, którzy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej bądź ginekologii estetycznej wykonują od lat.

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi szkoleń. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

  Szkolenia, kursy - medycyna estetyczna Poznań

  Medycyna estetyczna to niezwykle szybko rozwijająca się dziedzina. Warto na bieżąco poszerzać wiedzę i rozwijać umiejętności  z wyżej wymienionego zakresu, poznawać najnowsze metody walki z różnego typu niedoskonałościami skóry i oznakami starzenia i pomóc pacjentom zrobić krok w stronę piękna. 

   

  W NewU zajmujemy się organizacją szkoleń z medycyny estetycznej. Organizujemy kursy z zakresu  nici PDO, White PDO, P(LA/CL) oraz wypełniaczy. Program kursów opracowany został przez specjalistów dla specjalistów, spotkania odbywają sie w niewielkich grupach w Poznaniu. 

   

  Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy zarówno lekarzy dopiero rozpoczynających swą praktykę, jak również tych, którzy przeprowadzają zabiegi rewitalizujące, wolumetryczne i liftingujące, od wielu lat. 

  Szkolenia z zakresu medycyny estetycznej Poznań

   

  Zajmujemy się organizacją szkoleń dedykowanych specjalistom o różnym stopniu zaawansowania. Każde ze spotkań obejmuje dwie części ‒ teoretyczną oraz praktyczną. Część teoretyczna to wykład lub prezentacja, część praktyczna to przeprowadzanie zabiegu pod okiem trenera. Możliwość wykonania zabiegu pod   nadzorem instruktora to sposób, by od razu zdobyć nowe umiejętności i utrwalić zdobytą w części teoretycznej wiedzę. 

   

  Część teoretyczna trwa około 2 godzin, część warsztatowa około 6-7 godzin, w części warsztatowej uczestniczy około 7 modelek.  

  Kursy z medycyny estetycznej  - zagadnienia 

  Implantacja nici to zabieg, który zyskał już zaufanie pacjentek i pacjentów w różnym wieku. Wspomniana procedura umożliwia redukcję oznak starzenia i uzyskanie młodszego wyglądu. Wszystko to sprawia, że specjaliści wykonujący wszczep nici są coraz bardziej pożądani. 

   

  W czasie organizowanych przez nas szkoleń z zakresu medycyny estetycznej omawiane są takie zagadnienia, jak: 

   

  • anatomia twarzy 
  • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu 
  • protokoły zabiegowe
  • podział nici ze względu na materiał, strukturę i przeznaczenie
  • lifting twarzy, brwi, policzków podbródka z wykorzystaniem nici z haczykami,
  • lifting w czepcu z wykorzystaniem nici z haczykami
  • połączenie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej na jednym zabiegu
  • zalecenia po zabiegu 
  • i inne 

  Kursy z medycyny estetycznej NewU ‒ dlaczego warto? 

  • praca na wysokiej jakości  materiałach 
  • spotkania w niewielkich grupach, około 3-osobowych 
  • szkolenia dedykowane specjalistom o różnym stopniu zaawansowania 
  • wsparcie trenera podczas wykonywania zabiegu 
  • program szkoleń opracowany przez specjalistów 

   

  Zachęcamy do kontaktu 

  W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tematyki szkoleń, terminów, rejestracji lub innych kwestii, zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.