www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Serwis sprzętu medycznego i kosmetycznego

Szukasz serwisu sprzętów medycznych lub kosmetycznych? Jako dystrybutor urządzeń medycznych do wyposażenia gabinetów lekarskich, kosmetycznych i fizjoterapeutycznych, oferujemy obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną. Zapewniamy naszym klientom okresowe przeglądy techniczne, bieżące naprawy urządzeń medycznych i kosmetycznych, usługę montażu i demontażu sprzętów medycznych. Korzystne ceny i fachowe doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań, to nasz wyróżnik!

Przegląd techniczny aparatury medycznej

Kompleksowy przegląd techniczny sprzętu medycznego i kosmetycznego, to gwarancja bezpiecznych zabiegów. To również zapewnienie możliwości korzystania z urządzeń bez obaw, że ulegną awarii. Konserwacja sprzętu medycznego, archiwizacja związanej z tym dokumentacji, to obowiązek każdego właściciela tego typu urządzeń.

Serwis i montaż urządzeń medycznych

Jako jedyny dystrybutor urządzeń medycznych Loktal i Capenergy, oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Wstawienie sprzętu odbywa się w obecności naszego pracownika – szkoleniowca, który pełni asystę przy zabiegach w tym dniu. To gwarancja tego, że sprzęt będzie działał bez zarzutu oraz dodatkowa szansa na uzyskanie informacji, dotyczących ustawień.

Serwis urządzeń medycznych Warszawa

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, a zgłoszenia przyjmujemy w formie pisemnej na adres: serwis@newu.pl lub poprzez wysłanie formularza kontaktowego. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, dlatego podczas napraw i konserwacji urządzeń medycznych korzystamy z oryginalnych części zamiennych.

    Formularz zgłoszeniowy