www.newu.pl Witamy w świecie piękna

O Nas

NewU | nici PDO, P(LA/CL), White PDO

Dzielimy się pasją i doświadczeniem.

Dostarczamy sprzęt i produkty

Jesteśmy polską firma, będącą jednym z liderów w branży medycyny estetycznej. Jesteśmy również jedną z największych firm oferujących bezpieczne i certyfikowane nici do zabiegów medycyny estetycznej, dystrybuowane pod marką własną: NewU Thread Series. Dostarczamy nici z aż 3 rodzajów materiałów: PDO, White PDO (jedyni na rynku) i P(LA/CL), co sprawia, że posiadamy największy wachlarz produktów.

Dystrybuujemy wysokiej jakości urządzenia i produkty, wykorzystywane w medycynie estetycznej, m.in.

LoktalRevitrane  | Da:all Dermal fillKaniule Elabo |  Hialuronidaza 1500 U.I

 

Szkolenia

Jesteśmy liderem wśród szkoleń w zakresie medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej dla lekarzy – organizujemy ich w ciągu roku ponad 150. Nasze szkolenia przeznaczone są zarówno dla specjalistów stawiających pierwsze kroki w świecie medycyny estetycznej, jak i dla bardziej doświadczonych w tej dziedzinie lekarzy. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Prowadzącymi są doświadczeni specjaliści medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej. Lekarze, którzy wzięli udział w szkoleniach NewU potwierdzają, że to jedne z najlepszych szkoleń dostępnych na rynku.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i satysfakcja użytkowników oraz praktyków. Oferujemy tylko produkty wysokiej jakości posiadających certyfikat bezpieczeństwa oraz certyfikat CE dopuszczający ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej.

Nasze produkty sprzedajemy tylko dyplomowanym specjalistom. Dlatego przed złożonym pierwszym zamówieniem uprzejmie poprosimy o potwierdzenie kwalifikacji.

Szkolenia NewU