www.newu.pl Witamy w świecie piękna

„Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem”

Dostarczamy sprzęt i produkty

Jesteśmy polską firma, będącą jednym z liderów w branży medycyny estetycznej. Jesteśmy również jedną z największych firm oferujących bezpieczne i certyfikowane nici do zabiegów medycyny estetycznej, dystrybuowane pod marką własną: NewU Thread Series. Dostarczamy nici z aż 3 rodzajów materiałów: PDO, White PDO (jedyni na rynku) i P(LA/CL), co sprawia, że posiadamy największy wachlarz produktów.

//newu.pl/wp-content/uploads/2022/02/newu.png
NewU | nici PDO, P(LA/CL), White PDO

Dystrybuujemy wysokiej jakości urządzenia i produkty, wykorzystywane w medycynie estetycznej, dermatologii, chirurgii, ginekologii, czy blefaroplastyce, m.in.

Loktal | Revitrane  | Da:all Dermal fill | Kaniule Elabo |  Hialuronidaza 1500 U.I

Naszymi priorytetami są bezpieczeństwo i satysfakcja użytkowników oraz praktyków. Oferujemy tylko produkty wysokiej jakości posiadających certyfikat bezpieczeństwa oraz certyfikat CE dopuszczający ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej. Wciąż poszerzamy swoją ofertę, śledzimy nowinki technologiczne oraz uczestniczymy w konferencjach branżowych w Polsce i zagranicą.

Nasze produkty sprzedajemy tylko dyplomowanym specjalistom, dlatego przed złożonym pierwszym zamówieniem uprzejmie poprosimy o potwierdzenie kwalifikacji.

Szkolenia

Jesteśmy rozpoznawalną marką w zakresie szkoleń dla lekarzy z medycyny estetycznej, ginekologii i blefaroplastyki – organizujemy ich w ciągu roku ponad 150. Nasze szkolenia przeznaczone są zarówno dla początkujących specjalistów, jak i dla bardziej doświadczonych lekarzy. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Korzystamy z własnej bazy modelek i modeli na zabiegi, stawiając sobie za cel edukację naszych pacjentów w zakresie przeprowadzanych zabiegów.

Naszymi Instruktorami są doświadczeni specjaliści wykonujący na co dzień zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii i blefaroplastyki. Lekarze, którzy wzięli udział w naszych szkoleniach potwierdzają, że są jednymi z najlepszych, dostępnych na polskim rynku.

//newu.pl/wp-content/uploads/2022/02/Nici-NewU.png