www.newu.pl Witamy w świecie piękna

O Nas

//newu.pl/wp-content/uploads/2020/08/logo-perla-DE_2020_znak_vektor.png

PERŁY DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 2020

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt ogłosić, iż Nasz produkt,  "Lift Strong" został nominowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jako produkt roku w kategorii „NICI”, XVI edycji konkursu „Perły Dermatologii Estetycznej”.

Lift Strong to nici najnowszej generacji,  kilkukrotnie mocniejsze od nici nacinanych. Haczyki Lift Strong powstają przez formowanie, tłoczone nici. Dzięki czemu efekty zabiegów utrzymują się zdecydowanie dłużej, a sam efekt uniesienia tkanek jest mocniejszy.

Nici dostępne są w 3 wersjach materiałowych, ich implantacja możliwa jest zarówno przy pomocy igieł (nici waginalne / nici chirurgiczne), jak i kaniul, co pozwala na dostosowanie zabiegów liftingujących pacjentom w różnym wieku z różnymi potrzebami.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

//newu.pl/wp-content/uploads/2020/06/newu-onas.jpg

Dzielimy się pasją i doświadczeniem.

Jesteśmy właścicielem marki NewU Thread Series. Dystrybutorem urządzeń medycznych Avsar, Loktal oraz wypełniaczy Revitrane.

Od 2009 roku jesteśmy dostawcą i dystrybutorem wysokiej jakości produktów i urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej. Specjalizującą się w sprzedaży nici z aż 4 rodzajów materiałów PDO, White PDO, PLLA i P(LA/CL), co sprawia, że posiadamy największy wachlarz produktów.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i satysfakcja użytkowników oraz praktyków. Oferujemy tylko produkty wysokiej jakości posiadających certyfikat bezpieczeństwa wydany przez KFDA oraz certyfikat CE dopuszczający ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej.

Nasze produkty sprzedajemy tylko dyplomowanym specjalistom. Dlatego przed złożonym pierwszym zamówieniem uprzejmie poprosimy o potwierdzenie kwalifikacji.