www.newu.pl Witamy w świecie piękna

O Nas

Dzielimy się pasją i doświadczeniem.

Dostarczamy sprzęt i produkty

Jesteśmy polską firma, będącą jednym z liderów w branży medycyny estetycznej. Jesteśmy również jedną z największych firm oferujących bezpieczne i certyfikowane nici do zabiegów medycyny estetycznej, dystrybuowane pod marką własną: NewU Thread Series. Dostarczamy nici z aż 3 rodzajów materiałów: PDO, White PDO (jedyni na rynku) i P(LA/CL), co sprawia, że posiadamy największy wachlarz produktów.

Dystrybuujemy wysokiej jakości urządzenia i produkty, wykorzystywane w medycynie estetycznej, m.in.

Loktal – nowoczesny sprzęt wykorzystujące częstotliwość radiową (RF) 4 MHz które spełniają potrzeby naszych klientów m.in. Chirurgii, Dermatologii, Ginekologia/Położnictwa, Okulistyki, Medycyny Estetycznej, Stomatologii.

Revitrane - Preparaty monofazowe składają się wyłącznie z ustabilizowanego kwasu hialuronowego – są spójne, elastyczne i rozkładają się bardziej jednolicie. Ich usieciowanie przebiega w jednym etapie.

Da:all Dermal fill -  Opatentowana technologia, oparta  na wielostopniowym usieciowaniu monofazowego kwasu hialuronowego, pozwoliła na stworzenie wypełniacza złożonego  w 100% z kwasu hialuronowego. Oznacza to, że wypełniacz jest całkowicie wchłaniany przez organizm, tzn. podlega procesowi metabolizmu, nie powodując żadnych szkód w organizmie.

Kaniule Elabo- produkty przeznaczone do implementacji kwasu hialuronowego oraz innych produktów przeznaczonych do  zabiegów medycyny estetycznej. Zapewniają doskonałą wydajności równomierność, w iniekcji preparatu.

Hialuronidaza 1500 U.I - enzym, rozkładający usieciowany kwas hialuronowy.

Szkolenia

szkolimy lekarzy

Jesteśmy liderem wśród szkoleń w zakresie medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej dla lekarzy – organizujemy ich w ciągu roku ponad 150. Nasze szkolenia przeznaczone są zarówno dla specjalistów stawiających pierwsze kroki w świecie medycyny estetycznej, jak i dla bardziej doświadczonych w tej dziedzinie lekarzy. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Prowadzącymi są doświadczeni specjaliści medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej. Lekarze, którzy wzięli udział w szkoleniach NewU potwierdzają, że to jedne z najlepszych szkoleń dostępnych na rynku.

Dbamy o bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i satysfakcja użytkowników oraz praktyków. Oferujemy tylko produkty wysokiej jakości posiadających certyfikat bezpieczeństwa oraz certyfikat CE dopuszczający ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej.

Nasze produkty sprzedajemy tylko dyplomowanym specjalistom. Dlatego przed złożonym pierwszym zamówieniem uprzejmie poprosimy o potwierdzenie kwalifikacji.

//newu.pl/wp-content/uploads/2021/07/onas.jpg