www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Dla Pacjentek

//newu.pl/wp-content/uploads/2020/06/newu-3.jpg

Kilka słów o niciach

Zabiegi z wykorzystaniem nici rewitalizujących i liftingujących cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Idea wykorzystania i implantacji nici do zabiegów estetycznych, odmładzających czy liftingujących narodził się w Korei, następnie spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem w Europie.

W naszej ofercie  posiadamy aż 4 rodzaje nici: PDO, PLLA, P(LA-LC), WHITE PDO, które dodatkowo możemy podzielić na nici dające efekty rewitalizujące i liftingujące.

Na czym polega rewitalizacja skóry nićmi?

Rewitalizacja skóry przy użyciu nici, przyczyniają się do regenerację skóry od wewnątrz. Dzięki temu efekt oddziaływania na skórę jest o wiele silniejszy, w porównaniu do innych metod stosowanych w kosmetologii. Nici stymulują produkcję endogennego kolagenu, poprzez wywołanie reakcji organizmu na ciało obce drażniąc i pobudzając fibroblasty do jego produkcji. Dzięki silnemu działaniu pobudzającemu skórę do regeneracji, wzrasta ilość włókien kolagenowych. Podczas kolejnych miesięcy po zabiegu zwiększa się stopniowo objętość tkanek w obszarze implementowanej nici.

Czy zabieg przy użyciu nici jest bezpieczny?

Nici NewU spełniają najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa KFDA oraz CE. Materiał  z którego są wykonane nici jest całkowicie biodegradowalny, po czasie metabolizowany, a następnie usuwany z organizmu.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabiegi z wykorzystaniem nici wykonujemy z znieczuleniu miejscowym bądź stomatologicznym, tak aby zminimalizować dyskomfort i stres pacjentki.

Ile trwa zabieg i okres rekonwalescencji?

Czas trwania zabiegu jest uzależniony od partii skóry, która podlega zabiegowi. Średni czas wykonywania zabiegu to 30 min – 60 min.

Sam zabieg jest małoinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. W dniu zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienia oraz niewielki obrzęk. Jest to spowodowane ingerencją w głębsze warstwy skóry i naruszeniem jej powłoki.

Alternatywa dla zabiegu z użyciem botoksu i wypełniaczy.

Największym atutem stosowania nici PDO, PLLA, P(LA/CL) i WHITE PDO jest to, że uzyskujemy spektakularne efekty, zachowując naturalny wygląd twarzy pacjenta.

Jak wiadomo, toksyna botulinowa blokuje przewodzenie bodźców nerwowych do włókien mięśniowych, powodując unieruchomienie mięśni mimicznych twarzy, czego efektem jest wygładzenie zmarszczek i zapobieganie ich tworzeniu. Efekt wygładzenia zmarszczek można uzyskać stosując nici PDO, PLLA, P(LA/CL) i WHITE PDO, które w przeciwieństwie do toksyny botulinowej wpływają jedynie na osłabienie działania mięśni,  a osiągnięty efekt jest bardziej naturalny.

Nici sprawdzają się też bardzo dobrze w zabiegach, w których do tej pory dominowały głównie wypełniacze. W przeciwieństwie do zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie następuje zwiększenie objętości twarzy. Naturalne rysy twarzy zostają zachowane przy uzyskanym efekcie odmłodzenia.

Dla kogo wskazany jest zabieg przy użyciu nici?

Zabiegi z wykorzystaniem nici jest wskazany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą poprawić kondycję skóry twarzy, zredukować zmarszczki mimiczne, bruzdy i worki pod oczami. Zabieg rewitalizujący można również stosować na większe partie ciała np.: zmarszczki poprzeczne szyi bądź rozstępy.

Zabieg wskazany przy:

 • lekkich  lub bardziej zaawansowanych oznakach zwiotczenia, opadania tkanek miękkich (bez znacznego nadmiaru skóry),
 • zmarszczkach wargowo-nosowych,
 • liniach marionetki,
 • zmianach szyjnych  na skutek starzenia,
 • zmianach zanikowych,
 • nierównej teksturze skóry i tkanki podskórnej.

Jaki efekt osiąga się po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu następuje poprawa kondycji skóry oraz jej wygładzenie w miejscu implementowanych nici. W kolejnych tygodniach skóra staje się bardziej jędrna i pogrubiona. Dzięki rewitalizacji wzrasta ilość włókien kolagenowych wypełniających bruzdy i głębokie zmarszczki co sprawia, że zostają one widocznie spłycone.

Jak zostać modelką?

Każda osoba pełnoletnia, zdrowa, której nie dotyczą przeciwskazania może podjąć się takiego zabiegu.
Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod nr 795 693 344 lub wysłać SMS. Skontaktujemy się z Państwem, poinformujemy o planowanych szkoleniach i udzielimy niezbędnych informacji.

Koszt zabiegu
 • Koszt zabiegu jest bezpłatny. Model/ka pokrywa jedynie koszt zużytego materiału (nici lub wypełniacz).
Przebieg szkolenia
 • Każda osoba przychodzi na wyznaczoną godzinę zabiegu.
 • Przed zabiegiem odbywa się bezpłatna konsultacja, dotycząca wskazania i rodzaju zabiegu oraz metody jego przeprowadzenia.
 • Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i dostosowany do potrzeb pacjenta.
 • W trakcie konsultacji pacjent informowany jest o przybliżonym koszcie zabiegu.
 • Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent otrzymuje do podpisania zgodę na zabieg oraz publikację.
 • Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent otrzymuje bezpłatne znieczulenie stomatologiczne.
 • Po zakończeniu zabiegu pacjent otrzymuje wytyczne względem pielęgnacji i zalecenia po zabiegu.
Przeciwwskazania

Ciąża i karmienie piersią, przerwanie ciągłości naskórka, choroby grzybicze/ wirusowe/ bakteryjne, nieustabilizowana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, leczenie dermatologiczne, alergie skórne, opryszczka, tendencje do tworzenia się blizn przerostowych, odbyty w niedługim odstępie czasu zabieg chirurgiczny lub krioterapia w obrębie planowanego miejsca zabiegu, liczne znamiona, skóra z teleangiektazją, trądzik oraz uszkodzona skóra.

  Zgłoś się jako modelka  Typ załącznika PDF, JPG, PNG,
  maksymalny rozmiar 5mb