www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Szkolenia NewU. Podsumowanie 2021 roku

Szkolenia NewU, czyli wiedza i zabiegi z medycyny estetycznej, ginekologii oraz blefaroplastyki w asyście lekarzy, będących naszymi trenerami. Czas na podsumowanie minionego roku – dla tych, którzy nie śledzą naszych poczynań, niech będzie to okazja do zapoznania się z działalnością NewU skierowaną do lekarzy i pacjentów.

Szkolenie blefaroplastyka

Szkolenia NewU w liczbach

  • Mimo kolejnego roku obostrzeń związanych z pandemią, przeprowadziliśmy ponad 100 szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii i blefaroplastyki, w których uczestniczyło łącznie kilkuset lekarzy. Spotykaliśmy się z lekarzami w całej Polsce, choć najwięcej szkoleń odbyło się w Warszawie – głównie w siedzibie NewU oraz w trzech klinikach: Feminity, Femmed oraz Prestige Medical Józefów. Szkoliliśmy z zakresu zabiegów inwazyjnych i nieinwazyjnych:
  • Medycyny estetycznej i dermatochirurgii: rewitalizacji twarzy, ciała, redukcji blizn, rozstępów i przebarwień – wszystkie zabiegi za pomocą urządzenia medycznego Megapulse Frax Loktal. Usuwania różnego rodzaju zmian skórnych urządzeniem Wavetronic 6000 Touch Loktal, liftingu i rewitalizacji za pomocą nici NewU Thread Series, wypełniania zmarszczek / ust – Revitrane.
  • Ginekologii estetycznej i funkcjonalnej: rewitalizacji okolic intymnych, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – urządzenie medyczne Megapulse Fraxx, labioplastyka – Wavetronic 6000 Touch, zwężania ujścia pochwy – nici waginalne, wypełniania okolic intymnych – Revitrane.
  • Blefaroplastyki – plastyki powiek górnych, usuwania przepuklin tłuszczowych – Wavetronic 6000 Touch Loktal.

Różny stopień zaawansowania szkoleń, możliwość udziału jako operator lub obserwator, kameralne grupy i rozbudowane zajęcia praktyczne, to argumenty pojawiające się w głosach lekarzy, biorących udział w naszych kursach. Dziękujemy za zaufanie! Kalendarz na kolejny rok zapełnia się coraz bardziej, dlatego zachęcamy do śledzenia zakładki SZKOLENIA.

Zespół lekarski na szkoleniu NewU

Dni z Loktalem

Działalność NewU, to również dystrybucja produktów i urządzeń, w tym medycznego zestawu radiochirurgicznego o częstotliwości 4 MHz marki Loktal i jednocześnie jedynego na świecie sprzętu do mikroablacji w takiej technologii. Jesteśmy dumni, że do grona lekarzy korzystających z Megapulse Fraxx i Wavetronic 6000 Touch dołączają kolejne znamienite nazwiska lekarzy – pełną listę specjalistów i gabinetów, które wyposażone są w to urządzenie, znajdziecie na stronie loktal.pl. Każdego lekarza, który zainteresowany jest technologią 4 MHz, zapraszamy na Dni z Loktalem, które organizujemy cyklicznie w siedzibie naszej firmy. Stwarzają one możliwość obejrzenia i przeprowadzenia w asyście uprawnionego lekarza zabiegów, takich jak: rewitalizacja, redukcja blizn, przebarwień, usuwanie zmian skórnych, itp.

Vibra 3.0.

Już wkrótce poszerzymy ofertę dostępnych u nas urządzeń, tym razem o szwajcarską technologię, dającą możliwości zarówno w zakresie medycyny estetycznej, jak i fizjoterapii. Vibra 3.0. to holistyczne podejście nie tylko do piękna, ale i zdrowia. Nie wchodząc w szczegóły, zdradzimy jedynie, że brakowało tego typu urządzenia na polskim rynku… Premiera już wkrótce.

Konferencje

Okres pandemii i związanej z nią obostrzeń nie ułatwia organizatorom kongresów ich przeprowadzania, mimo wszystko obecni byliśmy na kilku z nich. Zacznijmy od końca: Face&Body Winter Forum w Zakopanem (NewU oraz Loktal w roli Partnerów Strategicznych), podczas której braliśmy udział również w części konferencyjnej – nasi Trenerzy (doktor Beata Cisiecka z Kliniki Argentum oraz doktor Michał Rożalski) przybliżyli tematykę zabiegów z użyciem nici NewU Thread Series i urządzeń marki Loktal. Kongres w Zakopanem był także okazją do zaprezentowania specjalistom naszej nowości w ofercie, czyli Vibry 3.0. W 2021 roku nie zabrakło nas oczywiście na III Bieszczadzkich Spotkaniach z Dermatologią, a w Turcji podczas Beauty Istanbul 2021 łapaliśmy inspiracje i nowe kontakty.

szkolenie NewU dr Rożalski

NewU dla Pacjentów

Szkolenia dla lekarzy oraz dystrybucja produktów i urządzeń to nie wszystko, czym na co dzień się zajmujemy. Naszą misją jest edukacja pacjentów, bo wierzymy, że świadomy pacjent to potencjalnie mniej powikłań. Na profilu @Ponitcedopiekna na Facebooku oraz Instagramie codziennie udostępniamy ciekawe materiały z zabiegów, poruszamy ważne tematy z punktu widzenia pacjentów, nie unikamy tematów powikłań. W ciągu ostatnich miesięcy wydaliśmy dwa e-booki: pierwszy z nich Być Mamą dotyczy zabiegów dla kobiet po porodzie, a powstał dzięki patronatowi merytorycznemu dr n.med. Małgorzacie Uchman-Musielak. Drugi to Przewodnik po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii i blefaroplastyki. Regularnie redagujemy naszego bloga, a także organizujemy live’y na Instagramie z lekarzami, będącymi naszymi Trenerami z zakresu różnego rodzaju zabiegów. Kolejny rok, to kolejne plany, które będziemy dla Was realizować!

Udostępnij: