www.newu.pl Witamy w świecie piękna

FET Symulator

Konstrukcja FET Symulator

Konstrukcja produktu FET Symulator zawiera powierzchowną warstwę tłuszczu, która pozwala odtworzyć aplikację wypełniaczy i nici za pomocą igieł lub kaniuli, docierając do najgłębszych warstw mięśni. FET Symulator pokazuje najważniejsze tętnice, żyły i mięśnie twarzy. Dzięki temu uczestnicy szkoleń mogą dokładnie sprawdzić i przetestować w bezpieczny sposób swoje techniki zabiegowe.

Zastosowana tu „skóra” została opracowana w laboratorium firmy i składa się z 3 komponentów:

  • warstwy zewnętrznej, którą postrzegamy jak skórę symulatora to miękka, elastyczna i odporna warstwa silikonu platynowanego.
  • wewnętrznego żelu, który sprawia, że skóra nabiera realizmu, możliwości plastycznych i tworzenia określonej zmarszczki na skórze.
  • silikonu platynowanego, który zabezpiecza przed utratą żelu. Zapewnia wrażenie ciała podobnego do ludzkiego, odpowiednią sztywność i odporność na wykonywaną pracę.

„Najbardziej realistyczny symulator, jaki widziałem. Idealnie oddaje anatomię twarzy. Bardzo dobry w celu szkolenia swoich umiejętności” – tak o nowości w naszej ofercie wypowiedział się dr n.med. Michał Różalski, będący naszym Instruktorem. 

Udostępnij: