www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Lift Strong i Perły Dermatologii Estetycznej 2020

Lift Strong – nasze nici tłoczone, zostały nominowane przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jako produkt roku w kategorii „NICI”, XVI edycji konkursu „Perły Dermatologii Estetycznej”. Przeczytajcie, co wyróżnia nasz produkt i dlaczego jest tak chętnie wybierany zarówno przez lekarzy, jak i pacjentki.

Lift Strong, Perły Dermatologii Estetycznej

Lift Strong – nici najnowszej generacji

Lift Strong to nici haczykowe najnowszej generacji, które powstają przez formowanie, tłoczone nici. Co to oznacza? Nici są kilkukrotnie mocniejsze od nici nacinanych, dzięki czemu efekty zabiegów utrzymują się zdecydowanie dłużej, od kilku do nawet kilkudziesięciu miesięcy. Sam efekt uniesienia tkanek jest mocniejszy, a więc bardziej widoczny. Nici dostępne są w trzech wersjach materiałowych: PDO, White PDO (tylko u nas!) oraz P(LA/CL). Ich implantacja możliwa jest zarówno przy pomocy igieł (nici waginalne / nici chirurgiczne), jak i kaniul. Dzięki temu nici można dostosować do zabiegów liftingujących pacjentom w różnym wieku, z różnymi potrzebami.

Perły Dermatologii Estetycznej

To konkurs odbywający się już od 16 lat i promujący najlepsze produkty stosowane przez lekarzy z całej Polski. To właśnie ich głosy decydują o przyznaniu nominacji i zwycięskich statuetek. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) i kładzie nacisk na jakość oraz bezpieczeństwo w tej dziedzinie medycyny. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w gronie nominowanych do tej prestiżowej nagrody. Dziękujemy lekarzom za zaufanie i korzystanie z naszych produktów.

NewU Thread Series

Nici Lift Strong znajdziecie pod naszą marką NewU Thread Series. Wyróżnia je bezpieczeństwo oraz mała inwazyjność. Efekty zabiegów z użyciem naszych nici pojawiają się od razu i pogłębiają przez kolejne tygodnie. Polecamy je, jako alternatywę dla botoksu czy wypełniaczy – nici pozwalają na uzyskanie naturalnego, odmłodzonego wyglądu. W zależności od rodzaju dedykowane są pacjentkom w różnym wieku i z różnymi potrzebami: od liftingu twarzy, przez poprawienie jej owalu, korektę nosa, ust, a nawet rewitalizację okolic intymnych.

 

Udostępnij: