www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Darmowy e-book dla mam

Darmowy e-book dla mam porusza tematy tabu związane z byciem mamą. Na podstawie naszych doświadczeń oraz setek rozmów z kobietami napisaliśmy nasz pierwszy e-book, który uświadamia, jak medycyna estetyczna rozwiązuje problemy zdrowotne pojawiające się po porodzie. E-book „Być mamą” kierujemy zarówno dla młodych mam, jak i dojrzałych kobiet, które poród mają już dawno za sobą.

Darmowy e-book dla mam

Cieszymy się, że nasz darmowy e-book dla mam powstał pod patronatem merytorycznym dr n.med. Małgorzatą Uchman-Musielak. To pigułka wiedzy na temat medycyny estetycznej dla kobiet po porodzie.

Mamy dla mamy

Można powiedzieć, że nasz e-book jest od mam dla mamy. Zespół NewU to w zdecydowanej większości kobiety – tak samo jak Wy mamy różne doświadczenia związane z macierzyństwem. Dodatkowo nasza praca umożliwia nam spotykanie się z wieloma kobietami – w ciągu roku organizujemy ok. 150 szkoleń dla lekarzy! Nasze pacjentki opowiadają o swoich problemach i kompleksach, które wpływają na codzienne funkcjonowanie i relacje z partnerem. Jednocześnie wiemy, że to wciąż tematy tabu, których unikamy i tak po ludzku wstydzimy się ich.

We współpracy z lekarzem kobiet

O objęcie patronatem merytorycznym naszej publikacji poprosiliśmy dr n. med. Małgorzatę Uchman-Musielak. Pani doktor jest naszym Instruktorem – to pod jej czujnym okiem lekarze biorący udział w naszych szkoleniach mogą podnosić swoje kompetencje i przygotowywać się do wykonywania zabiegów z zakresu m.in. ginekologii estetycznej.

Tematy tabu związane z porodem

Nasz darmowy e-book dla mam porusza tematy tabu związane z porodem, takie jak nietrzymanie moczu, niesymetryczność warg sromowych, zespół luźnej pochwy oraz przebarwienia i bliznę po cc. Wiemy, że większość nich jest dość kontrowersyjna – przyznacie same, że raczej nie poruszacie tych tematów w gronie znajomych. Widzimy, że brakuje wiedzy na ich temat, a artykuły w Internecie są delikatnie mówiąc, różnej jakości. Nasz e-book nie wyczerpuje tematu – liczymy, że kolejne publikacje przed nami!

Blizna po cc

Organizujemy szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej. Zgłaszając się, jako pacjentka na taki zabieg, masz gwarancję niższej ceny. Zabiegi przeprowadzane są przez lekarzy.

Darmowy e-book dla mam

Daromowy e-book dla mam możesz pobrać klikając tutaj. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my prześlemy Ci e-book na wskazany adres e-mailowy. Wpisz go uważnie, bo łatwo o literówkę. Nasz darmowy e-book jest w formie PDF i otworzysz go zarówno na telefonie, jak i na komputerze czy tablecie. Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub chcesz się podzielić swoją opinią, napisz: media@newu.pl

Udostępnij: