www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Da:all Dermal fill- naturalny wypełniacz zmarszczek

Da:all Dermal fill to naturalny wypełniacz zmarszczek, złożony w 100% z kwasu hialuronowego. Jeśli myślisz o wypełnieniu zmarszczek, ale do tej pory jakoś nie miałaś zaufania do wypełniaczy, to Da:all jest idealny dla Ciebie! Przeczytaj, na czym polega jego fenomen.

Sieciowanie w innych wypełniaczach

Sieciowanie możecie sobie wyobrazić, jako tworzenie gęstej siatki połączeń między cząsteczkami kwasu hialuronowego. Powstają z niego jakby „kulki”, po prostu większe konglomeraty. Popularne wypełniacze bazują na kwasie hialuronowym, ale w wyniku jego sieciowania (zagęszczania) dodawane są także inne substancje pomocnicze, m.in. stabilizatory. To tzw. BDDE, czyli chemia zawarta w wypełniaczu. Warto pytać lekarza, ile BDDE zawiera wypełniacz, którego używa. Oczywiście im mniej, tym lepiej. Dzięki stabilizatorom wypełniacz jest trwalszy, po to, aby efekt zabiegu był bardziej widoczny i dłużej się utrzymywał.

Kwas hialuronowy w Da:all Dermal fill

Da:all Dermal fill wykorzystuje kwas hialuronowy i jego właściwości, eliminując dodatkowe stabilizatory. Da:all Dermal fill jest pierwszym na świecie półtrwałym wypełniaczem HA, który dzięki zaawansowanej technologii wykazuje silną zdolność do formowania i lepkosprężystość przy zachowaniu właściwości jednofazowych. Jest bezpieczny i doskonale oczyszczony, co potwierdzają badania.

Nowa technologia Da:all Dermal fill

Wysoką lepkość uzyskuje się dzięki unikalnej technologii wytwarzania mikrokulek na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Opatentowana technologia Da:all Dermal fill, oparta jest na wielostopniowym usieciowaniu mikrokulek HA, co pozwoliło na stworzenie długotrwałego wypełniacza złożonego w 100% z kwasu hialuronowego. Oznacza to, że wypełniacz może być całkowicie wchłonięty przez organizm – podlega procesom metabolizmu, nie powodując żadnych szkód w organizmie.

A co z hialuronidazą?

Jeśli śledzicie nasze social media i bloga, to wiecie, że nasz organizm wytwarza hialuronidazę, która rozpuszcza kwas hialuronowy. Nie od razu, ale dlatego właśnie efekt wypełniaczy mija po jakimś czasie. Wysoka spoistość i lepkość Da:all Dermal fill powoduje, że jest trudno rozpuszczalny w organizmie przez naturalną hialuronidazę. Co nie oznacza niestety, że efekt będzie się utrzymywał już zawsze – minie po kilku miesiącach, jak przy standardowych wypełniaczach.

Efekt wypełnienia

Da:all Dermal fill prezentuje większą objętość w porównaniu do innych wypełniaczy w tej samej ilości. Zawsze zapewnia doskonały efekt uwydatnienia objętości i łatwe formowanie – nawet przy niewielkiej ilości produktu. Uzyskuje to, dzięki zdolności hydrofilowej i stabilnej strukturze cząstek.

Udostępnij: