Skip to main content

Dzielimy się pasją i doświadczeniem

Od 2009r NewU jest dostawcą i dystrybutorem najwyższej jakości komponentów do zabiegów medycyny estetycznej. Specjalizujemy się w sprzedaży nici PDO i PLLA. Wspieramy merytorycznie profesjonalistów organizując szkolenia (zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych) a także poprzez opiekę posprzedażową.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i satysfakcja pacjentów oraz praktyków. Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości posiadający certyfikat bezpieczeństwa wydany przez KFDA oraz certyfikat CE dopuszczający ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej.

Nasza firma kieruje się zasadami odpowiedzialności i etycznego postępowania wobec klientów i współpracowników.

Nasze produkty sprzedajemy tylko dyplomowanym specjalistą. Dlatego przed złożeniem pierwszego zamówienia uprzejmie prosimy o potwierdzenie kwalifikacji.

NewU właściciel marki NewU Thread Series, dystrybutor urządzeń medycznych Avsar, Loktal oraz wypełniaczy Revitrane.

Wejdź z nami do świata naturalnego piękna

Zapoznaj się z nieinwazyjnymi oraz bezpiecznymi metodami przeciwdziałania starzeniu się skóry i korygowania defektów urody. Rozwijaj swoje umiejętności zawodowe i dowiedz się więcej o najnowszych technikach i innowacjach. Pracuj tylko na najwyższej jakości produktach, mając pewność, że spełniają zaostrzone normy i gwarantują bezpieczeństwo. Połącz zdobycze nauki ze swoim talentem i wyczuciem piękna. Spełniaj marzenia swoich klientów, bo piękno i zdrowie jest w zasięgu ręki.