www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Live’y eksperckie

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy nasz projekt edukacyjny, skierowany głównie do pacjentów. Świadomi pacjenci, to potencjalnie mniej powikłań, dlatego raz w miesiącu łączymy się z lekarzami, którzy współpracują z naszą firmą, by przeprowadzić wspólny live na instagramowych profilach @Loktal oraz @Ponitcedopiekna. @Po nitce… zrzesza osoby zainteresowane zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii czy blefaroplastyki oraz naszych pacjentów, którzy skorzystali już z zabiegów podczas szkoleń dla lekarzy.

Nasze zaproszenie do rozmowy przyjęli już: dr n.med. Małgorzata Uchman-Musielak oraz lek.med. Katarzyna Pietuch, które opowiedziały o zabiegach ginekologicznych; lek.med. Beata Cisiecka, która przybliżyła zabiegi dermatologiczne z użyciem Loktala; dr n.med. Michał Rożalski rozwiał wiele wątpliwości na temat liftingu za pomocą nici NewU Thread Series; a lek. Anna Ptasiński wyjaśniała istotne szczegóły związane z plastyką powiek za pomocą noża radiochirurgicznego.

Zachęcamy Państwa do obserwowania nas w social mediach, bo już planujemy kolejne rozmowy i akcje (nie tylko) edukacyjne.

Udostępnij: