www.newu.pl Witamy w świecie piękna

lek. med. Zdzisław Dubnicki

Lek. med. Zdzisław Dubnicki uzyskał w 1995 roku II stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa, a w 2011 roku tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Od 1993 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w dziedzinie ginekologii i położnictwa realizowaną w Medyk Centrum w Częstochowie. Tam też kieruje Kliniką Medyk Estetic Centrum Medycyny Estetycznej.

Należy do zespołu ekspertów znanych klinik medycyny estetycznej, prowadzi szkolenia oraz warsztaty z laseroterapii i technik RF w kraju oraz za granicą. Przeprowadza konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz naprawczej, a także ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Specjalizuję się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, preparatów z kwasem hialuronowym i innymi substancjami wypełniającymi oraz w technikach z użyciem czynników wzrostu i komórek macierzystych,  nici liftingujących i ujędrniających.

Wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii, medycyny przeciwstarzeniowej i naprawczej, a także ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Znaczna część działalności dr Dubnickiego dotyczy leczenia kobiet z objawami wysiłkowego nietrzymania moczu, pogorszenia jakości życia intymnego jako konsekwencji przeszłości położniczej lub atrofii nabłonków narządu rodnego. Jako specjalista ginekolog kontynuuję i rozwija umiejętności ginekologii operacyjnej, zwłaszcza endoskopowej w ramach “Chirurgii jednego dnia” w Centrum Medycznym Medyk Centrum.

Zdzisław Dubnicki lekarz
lek. med. Zdzisław Dubnicki
MEDYCYNA ESTETYCZNA GINEKOLOGIA ESTETYCZNA BLEFAROPLASTYKA DNI Z LOKTALEM DNI Z CAPENERGY
Nasze szkolenia
Jesteś lekarzem i szukasz szkoleń z ginekologii estetyczno-funkcjonalnej?
Zapisz się na szkolenie!
Zapisz się