www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Dla Pacjentek

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA
//newu.pl/wp-content/uploads/2021/07/E-book-dla-kobiet-po-porodzie1.png

Co to jest labioplastyka?

Labioplastyka to inaczej plastyka warg sromowych. Czy wiesz, że ich przerost powoduje ból i utrudnia normalne funkcjonowanie?

Labioplastyka polega na zmniejszeniu przerośniętych warg sromowych, aby umożliwić pacjentce wykonywanie codziennych czynności. Zabieg pozwala także na odzyskanie poczucia kobiecości i pewności siebie w sytuacjach intymnych.

Jak wygląda zabieg labioplastyki?

Labioplastykę przeprowadzamy dwuetapowo. Najpierw w znieczuleniu miejscowym usuwamy nadmiar skóry. Po tygodniu pacjentka zgłasza się do lekarza prowadzącego, aby zdjąć szwy i sprawdzić, czy wszystko dobrze się goi.

Po miesiącu od zabiegu przeprowadzamy kolejny - rewitalizację okolic intymnych za pomocą kwasu hialuronowego lub nici waginalnych.

Jakim urządzeniem przeprowadzana jest labioplastyka?

Zabieg labioplastyki wykonywany jest za pomocą sprzętu Loktal, który jest alternatywą dla lasera CO2, z tą różnicą, że w przypadku cięcia, rany goją się lepiej, a w przypadku zabiegów rewitalizacji pochwy czy nietrzymania moczu wykazują większą skuteczność.

Przeciwskazania do labioplastyki

-ciąża/karmienie piersią;
-infekcje intymne;
-choroby Nowotworowe;
-zaburzenia krzepnięcia;
-zaburzenia psychiczne i neurotyczne;
-terapie leków przeciwkrzepliwych np.kwas acetylosalicylowy, heparyna;
-MIESIĄCZKA nie jest przeciwskazaniem.

Jakie badania muszę wykonać przed labioplastyką?

- morfologia ogólna;
- cukier;
- HIV;
- przeciwciała anty HCV;
- układ krzepnięcia;
- cytologia.

Jak wyleczyć nietrzymanie moczu?

Rekomendujemy zabieg z użyciem sprzętu Loktal, opartego na działaniu radiofrekwencji. Wykazuje on większą skuteczność, niż laser.

Jak wygląda zabieg na nietrzymanie moczu?

Polega on na wprowadzeniu dopochwowo końcówki urządzenia Loktal - Fraxx, którą obkurcza się każdą, ze ścian pochwy w okolicy cewki moczowej. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Na czym polega zwężanie ujścia pochwy?

Zabieg zwężania ujścia pochwy przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na obszyciu pochwy specjalną nicią waginalną, która umieszczana jest pod śluzówką przedsionka pochwy.

Nić jest całkowicie rozpuszczalna oraz bezpieczna - włókno użyte w niciach NewU dotychczas stosowane było w kardiochirurgii i podlega przestrzeganiu tamtejszych restrykcyjnych procedur produkcji.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu. Nie jest bardzo inwazyjny. Przez kilka dni po zabiegu może Pani towarzyszyć uczucie ciągnięcia. Koszt to 1000zł za jedną nić, 1500zł za dwie nici, przy czym u 95% pacjentek jedna nić jest wystarczająca. Do zabiegu dobrze jest mieć wynik badania cytologicznego maxymalnie sprzed roku.

Rewitalizacja pochwy - na czym polega?

Jest to zabieg wykonywany za pomocą urządzenia Loktal, czyli radiofrekwencji. Wykazuje się większą skutecznością i bezpieczeństwem, niż np. laser.

Polega na opracowaniu każdej ze ścian pochwy za pomocą specjalnej końcówki. W ten sposób pochwa się delikatnie obkurcza i rewitalizuje.

Rekomendujemy wykonanie 2-3 zabiegów. Koszt pierwszego zabiegu jest wyższy, kolejne są tańsze, ponieważ pacjentka otrzymuje swoją końcówkę do urządzenia, która może być użyta wielokrotnie.

    Zgłoś się jako pacjentka. Skontaktujemy się z Tobą, żeby udzielić szczegółowych informacji. Zabiegi podczas naszych szkoleń są zawsze w niższych cenach i przeprowadzają je wyłącznie lekarze.    Typ załącznika PDF, JPG, PNG,
    maksymalny rozmiar 5mb