www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Dla lekarzy

Szkolenia - Wiedza i praktyka dla piękna

NewU oferuje szeroki zakres szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii.

Organizowane przez  nas szkolenia mają na celu podniesienie umiejętności lekarzy oraz zapoznanie ich z najnowszymi technikami i procedurami. Zależy nam nie tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim umiejętności, które będą stosowane na co dzień. Dzielimy się wiedzą i przekazujemy tylko najlepsze praktyki.

Witamy w świecie piękna i bezpieczeństwa

Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy tylko produkty spełniające zaostrzone normy jakości. Oferujemy szeroką gamę najwyższej klasy nici PDO, PLLA oraz P(LA/CL) do liftingu, rewitalizacji i odnowy skóry twarzy i ciała, oraz sprzęt do wykonywania specjalistycznych zabiegów.

Nici PDO ,PLLA i P(LA/CL) są całkowicie biokompatybilne a zabiegi z ich użyciem gwarantują naturalny i trwały efekt.

Współpracujemy tylko ze światowej klasy producentami - doświadczonymi i innowacyjnymi firmami z branży medycyny estetycznej. Nasi producenci dążą do doskonałości i specjalizują się w wytwarzaniu tylko jednego rodzaju wyrobów medycznych. Poprzez nieustanne prace nad rozwojem produktów oraz dzięki ogromnej dbałości o każdy szczegół produkcji wytwarzają produkty najwyższej jakości. Każdy z oferowanych przez nas produktów spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa (klasa  III) oraz posiada certyfikat CE dopuszczający do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Bezpieczeństwo, jakość, sterylność oraz efektywność wszystkich naszych produktów została dowiedziona w drodze wieloletnich badań klinicznych. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas komponenty i sprzęt spełnią Państwa oczekiwania.