Dr Gabriela Mercik

Ambasador Marki NewU Thread Series 


Lekarz, publicysta, światowej sławy wykładowca i trener z zakresu medycyny estetycznej. Jako pierwsza Polka jest właścicielką kliniki medycyny estetycznej w Londynie przy słynnej Harley Street - Dr. Gabriela Clinic 56 Harley Street London - cieszącej się dobrą sławą zarówno w kraju, jak i na świecie. Pacjenci kliniki dr Gabrieli Mercik to członkowie rodzin królewskich, celebryci i VIP-y. Dr Mecik opracowała niechirurgiczny unikatowy zabieg liftingu twarzy i szyi, przy użyciu nici PDO i PLLA oraz za pomocą lasera 6D Fotona Er: YAG. Dr Gabriela Mercik stworzyła również autorska linię ekskluzywnych kosmetyków, wielokrotnie nagradzanych przez środowisko medyczne ( w tym nagrody “My Face & My Body Awards w roku 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016 ), których składniki dobrane zostały w oparciu o wiedzę naukowców nagrodzonych nagrodami Nobla w dwóch dziedzinach nanopeptydów i kanałów wodnych aquaporyn. Dr Gabriela Mercik była nazywana w angielskiej prasie jako ‘’Golden Girl of Aesthetic Medicine’’, a krem na dzień z jej autorskiej linii kosmetyków znalazł się na liście ‘’IT LIST” 2018 Tatler UK , natomiast klinika Dr. Gabriela Clinic została umieszczona na liście najlepszych miejsc medycyny estetycznej w UK w przewodniku Tatler w 2018 roku. Beauty PDO Thread Lift, Little Black Dress Lift, Elephant Elbows Lift, 6D Platinum Laser Lift, No-Knife Eye Lift, A-List Procedure Of Choice czy Moonlight Dust Facial - to tylko kilka zwrotów, które za sprawą Dr Mercik weszły do procedur medycyny estetycznej w ostatnich kilku latach.

Dr Aleksandra Samborska

Jak sama mówi o sobie "od kiedy pamiętam zawsze marzyłam i konsekwentnie dążyłam do tego by zostać lekarzem".  W 1994 roku ukończyła wydział stomatologiczny Krymskiego Instytutu Medycznego w Symferopolu. W 1999 roku uzyskała tytuł specjalisty I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej, a od 2008 roku rozpoczęła się trwająca do dziś jej „przygoda” z medycyną estetyczną, przygoda która doskonale wplata się w prace stomatologa. W 2012 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny estetycznej z elementami kosmetologii przy Wydziale Farmaceutycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Umiejętności i wiedzę zakresu anti-aging stale pogłębia uczestnicząc w kursach i kongresach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Pracę traktuje jako pasje i lubi dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Są to zajęcia zarówno lekarzy wykonujących już zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (techniki implantacji nici, zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy), jak i dla studentów studiów podyplomowych.
 

Dr Magda Dąbrowska

- założycielka MaD Clinic.

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Absolutorium na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego - specjalizacja tłumaczenia. Stypendystka Oregon State University USA, w laboratoriach firmy Ultradent uzyskała tytuł Key University Educator (tutor przygotowujący nauczycieli uniwersyteckich) w zakresie materiałoznawstwa stomatologicznego i systemów wiążących. Jest doświadczonym lekarzem stomatologiem, lekarzem medycyny estetycznej, odontojatrą. Od kilku lat współpracuje ze Stowarzyszeniem POIESIS – Perioral and Oral Integrated Esthetic Sciences International Society, czyli Międzynarodowym Towarzystwem Połączonych Nauk Zajmujących się Estetyką Wokół - i Wewnątrzustną. 

Dr n.med. Michał Rogowski-Tylman


Specjalista dermatolog-wenerolog, staż specjalistyczny odbył w  Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 
W roku 2016 roku, na podstawie pracy doktorskiej, uzyskał stopień doktora nauk medycznych.  
Zajmuje się leczeniem chorób skóry, jak również oferuje szeroką gamę zabiegów z medycyny estetycznej. 
Swoje umiejętności zdobywał na wielu szkoleniach w Polsce, jak i zagranicą. Oprócz praktyki lekarskiej prowadzi liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy w Polsce i za granicą.