Szkolenia z Medycyny Estetycznej

Nowa tematyka - łączone techniki modelowania nićmi PDO i wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego

NewU oferuje szkolenia w zakresie medycyny estetycznej dla lekarzy i personelu medycznego. Szkolenia obejmują tematykę zastosowania nici PDO, wypełniaczy skóry, toksyny botulinowej, wykonywania zabiegów mezoterapii, peelingów chemicznych i inne zagadnienia.  Przekazujemy wiedzę i holistyczne podejście do zagadnień niwelowania objawów starzenia oraz korygowania niedoskonałości. Zależy nam by efekty osiągane podczas zabiegów były optymalne pod względem zastosowanych technik i w pełni satysfakcjonujące dla pacjentów.  Współpracujemy tylko z doświadczonymi i certyfikowanymi trenerami.

Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne certyfikaty.

Szkolenia z medycyny estetycznej są zarezerwowane tylko dla dyplomowanych specjalistów. Dlatego, prosimy każdego uczestnika szkolenia o potwierdzenie kwalifikacji. Ze względu na powyższe procedury, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed przesłaniem zgłoszenia na szkolenie z medycyny estetycznej.

Prześlij zgłoszenie z adnotacją w tytule maila: SZKOLENIE Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ