www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Modelowanie twarzy nićmi

Modelowanie twarzy nićmi to jeden z coraz popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Mają szerokie zastosowanie: lifting twarzy, korekcję kształtu nosa i asymetrię brwi, a nawet podkreślenie naturalnych kształtów twarzy. Czy wiesz, że nici stosowane były w kardiochirurgii i wytwarzane są zgodnie z tamtejszymi procedurami? Są bezpieczne i mają szerokie zastosowanie. Chętnie korzystają z nich pacjentki, które unikają botoksu i wypełniaczy. Przeczytaj, gdzie można je stosować i z czego są wykonane. Dowiedz się, czemu zabieg z użyciem nici nazywany jest „liftingiem w porze lunchu”.

Modelowanie twarzy nicmi

Modelowanie twarzy nićmi – popularne zabiegi

Podczas naszych szkoleń lekarze pracują na niciach liftingujących NewU Thread Series.  Są one naszym produktem, do którego mamy zaufanie i pewność, że są wysokiej jakości. Jednymi z najpopularniejszych zabiegów, jakie przeprowadzamy z naszymi Intruktorami jest lifting twarzy i likwidacja chomików, podniesienie brwi lub korekcja ich kształtu oraz modelowanie kształtu nosa. Jak widzicie, część z nich wynika z chęci rewitalizacji skóry i konkretnych efektów odmładzających, a część z defektów lub kompleksów pacjentek. Szerokie zastosowanie to właśnie główna zaleta naszych nici! Nie paraliżują mięśni tak jak botoks i nie zwiększają objętości twarzy tak jak wypełniacze. Dają naturalny efekt i za to kochają je pacjentki!

Nici – z czego są wykonane?

Jednym z najczęstszych pytań, jakie słyszymy na naszym Facebooku od pacjentek, brzmi: „co to są te nici”. Macie obawy czy są bezpieczne, czy rozkładają się w skórze? Czy są pod nią widoczne i wyczuwalne? Nici, które stosujemy, dzielą się na 4 rodzaje: PDO, WHITE PDO, PLLA i PLLA). Składają się po części z substancji naturalnie występujących w naszym organizmie, np. kwasu polimlekowego i polikaprolaktonu. Syntetyczne włókno wykonane jest z polidioksanonu. W medycynie materiał ten stosowany jest od ponad 20 lat, najczęściej w szwach chirurgicznych i implantach ortopedycznych. Polidioksanon po wprowadzeniu do organizmu wchłania się w ciągu 6 do 8 miesięcy. Zwiększa on syntezę naturalnego kwasu hialuronowego i pobudza naturalne procesy lipolizy. Nasze nici posiadają odpowiednie certyfikaty z Korei oraz Unii Europejskiej, która dopuściła ich stosowanie i uznała za bezpieczne dla zdrowia.

Zgłoś się jako pacjentka, modelowanie twarzy nićmi

Jakie są efekty po modelowaniu twarzy nićmi?

Przede wszystkim efekty są natychmiastowe! Oczywiście pogłębiają się one przez kilka tygodni po zabiegu. W zależności od rodzaju nici efekty zabiegu utrzymują się od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Oczekiwany efekt widoczny jest po około 30 dniach, czyli po wygojeniu skóry i jej tzw. „ułożeniu”. W okresie gojenia pacjentka powinna ograniczyć intensywność mimiki, by zapobiec przemieszczeniu się nici. Zalecamy także unikanie treningów i zabiegów, które będą ingerowały w podrażniony obszar skóry. Nie są wskazane masaże twarzy i stosowanie makijażu bezpośrednio po zabiegu. Nasze nici z czasem ulegają rozpuszczeniu i uwzględniają naturalną zmianę ciała oraz kształtu twarzy. Nie doprowadzają do późniejszej deformacji tych obszarów.

Udostępnij: