www.newu.pl Witamy w świecie piękna

Dr Gabriela Mercik

Lekarz, publicysta, światowej sławy wykładowca i trener z zakresu medycyny estetycznej. Jako pierwsza Polka jest właścicielką kliniki medycyny estetycznej w Londynie przy słynnej Harley Street – Dr. Gabriela Clinic 56 Harley Street London – cieszącej się dobrą sławą zarówno w kraju, jak i na świecie.

Pacjenci kliniki dr Gabrieli Mercik to członkowie rodzin królewskich, celebryci i VIP-y. Dr Mecik opracowała niechirurgiczny unikatowy zabieg liftingu twarzy i szyi, przy użyciu nici PDO i PLLA oraz za pomocą lasera 6D Fotona Er: YAG. Dr Gabriela Mercik stworzyła również autorska linię ekskluzywnych kosmetyków, wielokrotnie nagradzanych przez środowisko medyczne ( w tym nagrody “My Face & My Body Awards w roku 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016 ), których składniki dobrane zostały w oparciu o wiedzę naukowców nagrodzonych nagrodami Nobla w dwóch dziedzinach nanopeptydów i kanałów wodnych aquaporyn.

Dr Gabriela Mercik była nazywana w angielskiej prasie jako ‘’Golden Girl of Aesthetic Medicine’’, a krem na dzień z jej autorskiej linii kosmetyków znalazł się na liście ‘’IT LIST” 2018 Tatler UK , natomiast klinika Dr. Gabriela Clinic została umieszczona na liście najlepszych miejsc medycyny estetycznej w UK w przewodniku Tatler w 2018 roku.

Beauty PDO Thread Lift, Little Black Dress Lift, Elephant Elbows Lift, 6D Platinum Laser Lift, No-Knife Eye Lift, A-List Procedure Of Choice czy Moonlight Dust Facial – to tylko kilka zwrotów, które za sprawą Dr Mercik weszły do procedur medycyny estetycznej w ostatnich kilku latach.