Nici haczykowe i gładkie P(LA/CL)

P(LA/CL) to mieszanka kwasu polimlekowego i polikaptrolaktonu. Kwas polimlekowy (PLA) ma celu odmłodzenie skóry przez stymulowanie naturalnej rewitalizacji tkanek i przedłużanie procesu starzenia. Podczas biodegradacji kwas mlekowy jest uwalniany do otaczających tkanek, stymulując nową produkcję kolagenu i ich rehydratacje.

Polikaprolaktor (PCL), będący drugim składnikiem nici ma na celu spowolnienie biodegradacji nici, wydłużając czas działania wzmacniającego tkanki uwalniając kwas mlekowy i dostarczanie go do otaczających tkanek. Pełen okres reabsorbcji nici P(LA/CL) zajmuje od półtora do dwóch lat.

CAVERN-FILL

Działanie nici do liftingu NewU Cavern-Fill: ze względu na ułożenie nici w kształcie ciasnego tunelu, nić nie rozciąga się podczas implantacji, dłuższy i bardziej spektakularny efekt, krótszy czas zabiegu i łatwiejsza implantacja.

Przeznaczenie: zwiększenie objętości tkanek, produkcja kolagenu, wypełnienie zapadniętych policzków, zwiększenie elastyczności, poprawa wyglądu skóry, do wszystkich rodzajów zmarszczek.

Wskazania: zmarszczki na czole, policzki, marionetki, zmarszczki wokół oczu, fałdy nosowo-wargowe, podbródek, blizny.