Skip to main content

Ambasador marki

Dr Gabriela Mercik ,swoją medyczną karierę rozpoczęła od kardiologii, jednak kilka przypadków na jej drodze spowodowało, że jej całym życiem stała się medycyna estetyczna.

Kiedy zaczęła pracę w Londynie, pod jej skrzydła trafiło wielu brytyjskich lekarzy, chcących czerpać od dr Mercik wiedzę. Głośno stało się o niej, kiedy księżna Sarah Ferguson publicznie przyznała się do nieoperacyjnego liftingu twarzy oraz gamy innych zabiegów estetycznych, m.in. za pomocą nici rewitalizujących oraz liftingujących, a wszystkie media na świecie zaczęły pisać o otworzeniu tematu zabiegów estetycznych.  Chcemy z dumą przyznać, że dr Gabriela jest AMBASADORKĄ naszej marki NewU Thread Series.

Ruszamy z nowym cyklem szkoleń dla lekarzy medycyny estetycznej!

Poznaj harmonogram szkoleń

NewU rozpoczyna kolejny cykl szkoleń dla lekarzy z zakresu medycyjny estetycznej. Przygotowaliśmy harmonogram na kolejne trzy miesiące szkoleń. O szczegółach oraz dodatkowych szkoleniach będziemy informać na Facebooku  oraz  Instagramie

Kolejne szkolenia odbędą się:

  • 7  grudnia - dr  Monika Kuźmińska - poziom zaawansowany- Warszawa   
  • 14 grudzień  - dr Magda Dąbrowska – poziom zaawansowany - Katowice
  • 16 grudzień - dr Szymaniak Osipowicz - poziom podstawowy - Szczecin

Lekarzy zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniach w roli modelki/modela prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@newu.pl.