Szukamy modelek na szkolenia z medycyny estetycznej

NewU organizuje dla swoich klientów lekarzy szkolenia z zabiegów liftingu i rewitalizacji przy użyciu nici PDO oraz PLLA. Wszystkie osoby biorąca udział w szkoleniu oraz instruktor to dyplomowani lekarze. Instruktor sprawuje opiekę i nadzór nad przebiegiem każdego zabiegu.

Szkolenia odbywają się na terenie całego kraju o czym na bieżąco informujemy na Facebook link: www.facebook.com/SzkoleniaModelkiMedycynaEstetyczna/ lub przez kontakt telefoniczny.

Jest możliwość zapisania się do naszej bazy klientek: info@newu.pl, wtedy informujemy bezpośrednio Państwa o zbliżającym się szkoleniu i chęci uczestnictwa w konkretnym wyznaczonym przez NewU terminie.
Zapisanie się do bazy szkoleniowej nie wiąże się z żadnymi kosztami oraz deklaracjami. Uczestnictwo w szkoleniu jest całkowicie dobrowolne.

Sprawdź już dziś czy ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!
W zakładce STREFA PACJENTÓW znajdują się wszelkie niezbędne informacje odnośnie korzyści z zabiegów przy wykorzystaniu nici.

Jak zostać modelką NewU

Każda osoba pełnoletnia, zdrowa, której nie dotyczą przeciwskazania może podjąć się takiego zabiegu.
Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod nr 795 693 344 lub wysłać SMS. Skontaktujemy się z Państwem, poinformujemy o planowanych szkoleniach i udzielimy niezbędnych informacji.

 

Koszt zabiegu

 

  • Koszt zabiegu jest bezpłatny. Model/ka pokrywa jedynie koszt zużytego materiału (nici lub wypełniacz).

Przebieg szkolenia

  • Każda osoba przychodzi na wyznaczoną godzinę zabiegu.
  • Przed zabiegiem odbywa się bezpłatna konsultacja, dotycząca wskazania i rodzaju zabiegu oraz metody jego przeprowadzenia.
  • Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i dostosowany do potrzeb pacjenta.
  • W trakcie konsultacji pacjent informowany jest o przybliżonym koszcie zabiegu.
  • Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent otrzymuje do podpisania zgodę na zabieg oraz publikację.
  • Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent otrzymuje bezpłatne znieczulenie stomatologiczne.
  • Po zakończeniu zabiegu pacjent otrzymuje wytyczne względem pielęgnacji i zalecenia po zabiegu.

Przeciwwskazania

Ciąża i karmienie piersią, przerwanie ciągłości naskórka, choroby grzybicze/ wirusowe/ bakteryjne, nieustabilizowana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, leczenie dermatologiczne, alergie skórne, opryszczka, tendencje do tworzenia się blizn przerostowych, odbyty w niedługim odstępie czasu zabieg chirurgiczny lub krioterapia w obrębie planowanego miejsca zabiegu, liczne znamiona, skóra z teleangiektazją, trądzik oraz uszkodzona skóra.

 

Zadzwoń 795 693 344 lub  napisz do nas : info@newu.pl