EVA

Laser to przeszłość! Odkryj przyszłość kobiecej pielęgnacji intymnej. EVA™ jest pierwszym urządzeniem na świecie korzystającym z unikalnej technologii VDR (Vaginal Dynamic Radiofrequency) stworzonej i opatentowanej przez Novasion Group R&D Department, we współpracy z czołowymi Uniwersytetami we Włoszech. Ta technologia zmieni podejście do kobiecej pielęgnacji intymnej.

Jak działa EVA

Dzięki 4-biegunowej emisji energii urządzenie działa w sposób selektywny, koncertując się na właściwych warstwach tkanek pochwy, oddziałując bezpośrednio w miejscu jego przeznaczenia. Rękojeść o ergonomicznym kształcie została wyposażona w 4 elektrody, które pozwalają na stałą kontrolę temperatury, aby osiągnąć optymalny poziom ciepła w każdym miejscu. Dodatkowo elektrody mają funkcję automatycznego wyłączania emisji ciepła co sprawia, że system samokontroli zmniejsza siłę używanej mocy (w porównaniu do tradycyjnych urządzeń), tym samym eliminując ryzyko poparzenia tkanek.

VDRTM (Vaginal Dynamic Radiofrequency)

Bazuje na 4-biegunowej emisji energii, co gwarantuje wysoką precyzję działania w bardzo delikatnych warstwach tkanek pochwy, dokładnie tam, gdzie jest to wskazane . W porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami, system VDRTM zarządzania energią kontroluje poziom ciepła dostarczany do tkanek, aby zapobiec ich przegrzaniu i poparzeniu. Technologia VDR przywraca atrakcyjność intymną w bezpieczny, komfortowy i efektywny sposób.

RSSTM SYSTEM (Radiofrequency Safety System)

Wspomaga technologię VDRTM, sprawiając, że każdy zabieg jest bezpieczny. Automatyczne elektrody monitorują ruch rękojeści, wykluczając zbyt długie działanie ciepła w jednym miejscu. Temperatura jest stale monitorowana, aby uniknąć szkodliwego działania na tkankę. Rękojeść jest wyposażona w sensor ruchu ,który kontroluje każdy ruch operatora, osiągając przy tym optymalny poziom ciepła, jednocześnie kontrolując postęp zabiegu i wykluczając niepożądane działanie nadmiernej emisji ciepła. System RSSTM ostrzega operatora poprzez wizualne i akustyczne sygnały, w przypadku wykrycia przegrzania lub nieprzestrzegania procedur zabiegu, nawet zamknięciem dostępu emisji ciepła.

CECHY:

  • Wykorzystuje technologię VDR w oddziaływaniu na poszczególne warstwy tkanki pochwy w sposób delikatny.
  • RSS System monitoruje ruch rękojeści oraz temperaturę urządzenia nie dopuszczając do poparzeń.
  • Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, nie wymaga okresu rekonwalescencji.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Bezbolesna opatentowana technologia, wykazująca wysoką skuteczność przy dolegliwościach związanych z:

  • tzw. zespołem luźnej pochwy,
  • objawami wysiłkowego nietrzymania moczu,
  • zbytnim rozluźnieniem zwężania przedsionka pochwy,
  • suchością i pieczeniem pochwy,
  • zanikowym zapaleniem pochwy,
  • ujędrnieniem/liftingiem warg sromowych,
  • uzyskaniem zwiększonej satysfakcji seksualnej.