• slider background
  NewU - Willkommen in der Welt der Schönheit
  Wir unterstützen Fachleute in ihrer täglichen Arbeit
 • slider background
  NewU
  Es gibt einen Ort, wo Leidenschaft für Schönheit trifft
  mit der Technik der modernen Medizin.

Wir teilen Leidenschaft und Erfahrung

NewU jest miejscem gdzie spotykają się pasja do piękna z technologią współczesnej medycyny, wiedzą i doświadczeniem profesjonalistów. Nasza firma jest zaangażowana w szerokie spektrum działań na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii.    

 • Opis
  działalności

  Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek komponentów do zabiegów medycyny estetycznej: nici PDO & PLLA  oraz wypełniaczy na bazie usieciowanego 3D kwasu hialuronowego. Dystrybuujemy najwyższej jakości profesjonalny sprzęt do wykonywania zabiegów kosmetologicznych. Prowadzimy szkolenia i seminaria dla praktyków oraz świadczymy konsulting z zakresu zarządzania w branży Health&Beauty.

 • Nawiąż 
  współpracę

  Chcesz złożyć zamówienie i otrzymać produkty najwyższej jakości? Chcesz mieć pewność pochodzenia i bezpieczeństwa stosowanych przez Ciebie komponentów do zabiegów? Szukasz wsparcia z zakresu zarządzania SPA, gabinetem kosmetologicznym lub medycyny estetycznej? Jesteś dobrym specjalistą kosmetologiem lub lekarzem, handlowcem lub szkoleniowcem o szerokiej wiedzy i poszukujesz pracy w branży medycyny estetycznej? Skontaktuj się z nami.

 • Nasze 
  marki

  Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy tylko produkty spełniające zaostrzone normy jakości. Z dumą prezentujemy CUTEGEL - krystalicznie czystą linię wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Oferujemy biokompatybilną gamę najwyższej klasy nici PDO Genesis do liftingu, rewitalizacji i odnowy skóry twarzy i ciała, oraz sprzęt do wykonywania specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych. 

 • Zostań 
  inwestorem

  Rynek kosmetologii i medycyny estetycznej jest jednym z najszybciej rozwijających się na świecie. Polki i Polacy pokochali nieinwazyjne zabiegi a dostępność usług stale wzrasta.  Prognozy wskazują, że kosmetologia i medycyna estetyczna staną się wkrótce mocną gałęzią polskiej gospodarki. Nasze fachowe wsparcie i znajomość branży pomoże Twojej firmie dołączyć do grona inwestorów na rynku medycyny i kosmetologii estetycznej. 

Wejdź z nami do świata naturalnego piękna

 

Zapoznaj się z nieinwazyjnymi oraz bezpiecznymi metodami przeciwdziałania starzeniu się skóry i korygowania defektów urody. Rozwijaj swoje umiejętności zawodowe i dowiedz się więcej o najnowszych technikach i innowacjach. Pracuj tylko na najwyższej jakości produktach, mając pewność, że spełniają zaostrzone normy i gwarantują bezpieczeństwo. Połącz zdobycze nauki ze swoim talentem i wyczuciem piękna. Spełniaj marzenia swoich klientów, bo piękno i zdrowie jest w zasięgu ręki.