• slider background
  NewU - Witamy w świecie piękna
  Wspieramy profesjonalistów w codziennej pracy
 • slider background
  NewU
  Jest miejscem gdzie spotykają się pasja do piękna
  z technologią współczesnej medycyny.

We share passion and experience

NewU jest miejscem gdzie spotykają się pasja do piękna z technologią współczesnej medycyny, wiedzą i doświadczeniem profesjonalistów. Nasza firma jest zaangażowana w szerokie spektrum działań na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii.    

 • Opis
  działalności

  Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek komponentów do zabiegów medycyny estetycznej: nici PDO & PLLA  oraz wypełniaczy na bazie usieciowanego 3D kwasu hialuronowego. Dystrybuujemy najwyższej jakości profesjonalny sprzęt do wykonywania zabiegów kosmetologicznych. Prowadzimy szkolenia i seminaria dla praktyków oraz świadczymy konsulting z zakresu zarządzania w branży Health&Beauty.

 • Nawiąż 
  współpracę

  Chcesz złożyć zamówienie i otrzymać produkty najwyższej jakości? Chcesz mieć pewność pochodzenia i bezpieczeństwa stosowanych przez Ciebie komponentów do zabiegów? Szukasz wsparcia z zakresu zarządzania SPA, gabinetem kosmetologicznym lub medycyny estetycznej? Jesteś dobrym specjalistą kosmetologiem lub lekarzem, handlowcem lub szkoleniowcem o szerokiej wiedzy i poszukujesz pracy w branży medycyny estetycznej? Skontaktuj się z nami.

 • Nasze 
  marki

  Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy tylko produkty spełniające zaostrzone normy jakości. Z dumą prezentujemy CUTEGEL - krystalicznie czystą linię wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Oferujemy biokompatybilną gamę najwyższej klasy nici PDO Genesis do liftingu, rewitalizacji i odnowy skóry twarzy i ciała, oraz sprzęt do wykonywania specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych. 

 • Zostań 
  inwestorem

  Rynek kosmetologii i medycyny estetycznej jest jednym z najszybciej rozwijających się na świecie. Polki i Polacy pokochali nieinwazyjne zabiegi a dostępność usług stale wzrasta.  Prognozy wskazują, że kosmetologia i medycyna estetyczna staną się wkrótce mocną gałęzią polskiej gospodarki. Nasze fachowe wsparcie i znajomość branży pomoże Twojej firmie dołączyć do grona inwestorów na rynku medycyny i kosmetologii estetycznej. 

Wejdź z nami do świata naturalnego piękna

Zapoznaj się z nieinwazyjnymi oraz bezpiecznymi metodami przeciwdziałania starzeniu się skóry i korygowania defektów urody. Rozwijaj swoje umiejętności zawodowe i dowiedz się więcej o najnowszych technikach i innowacjach. Pracuj tylko na najwyższej jakości produktach, mając pewność, że spełniają zaostrzone normy i gwarantują bezpieczeństwo. Połącz zdobycze nauki ze swoim talentem i wyczuciem piękna. Spełniaj marzenia swoich klientów, bo piękno i zdrowie jest w zasięgu ręki.