• slider background
  NewU - Witamy w świecie piękna
  Wspieramy profesjonalistów w codziennej pracy
 • slider background
  NewU
  Jest miejscem gdzie spotykają się pasja do piękna
  z technologią współczesnej medycyny.

Dzielimy się pasją i doświadczeniem

NewU jest miejscem gdzie spotykają się pasja do piękna z technologią współczesnej medycyny, wiedzą i doświadczeniem profesjonalistów. Nasza firma jest zaangażowana w szerokie spektrum działań na rynku medycyny estetycznej.    

 • Opis
  działalności

  W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór nici PDO i PLLA -rewitalizujących i haczykowych. Systematyczne doskonalenie oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku owocuje stałym poszerzaniem portfolio naszych nici. Naszych partnerów wspieramy poprzez cyklicznie organizowane szkolenia. Nasze zaangażowanie skutkuje szybko powiększającym się gronem zadowolonych klientów..

 • Nawiąż 
  współpracę

  Chcesz złożyć zamówienie i otrzymać produkty najwyższej jakości? Chcesz mieć pewność pochodzenia i bezpieczeństwa stosowanych przez Ciebie komponentów do zabiegów? Szukasz wsparcia z zakresu zarządzania SPA, gabinetem kosmetologicznym lub medycyny estetycznej? Jesteś dobrym specjalistą kosmetologiem lub lekarzem, handlowcem lub szkoleniowcem o szerokiej wiedzy i poszukujesz pracy w branży medycyny estetycznej? Skontaktuj się z nami.

 • Nasze 
  marki

  Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy tylko produkty spełniające zaostrzone normy jakości. Oferujemy  szeroką gamę najwyższej klasy nici PDO oraz PLLA do liftingu, rewitalizacji i odnowy skóry twarzy i ciała, oraz sprzęt do wykonywania specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych. 

Wejdź z nami do świata naturalnego piękna

Zapoznaj się z nieinwazyjnymi oraz bezpiecznymi metodami przeciwdziałania starzeniu się skóry i korygowania defektów urody. Rozwijaj swoje umiejętności zawodowe i dowiedz się więcej o najnowszych technikach i innowacjach. Pracuj tylko na najwyższej jakości produktach, mając pewność, że spełniają zaostrzone normy i gwarantują bezpieczeństwo. Połącz zdobycze nauki ze swoim talentem i wyczuciem piękna. Spełniaj marzenia swoich klientów, bo piękno i zdrowie jest w zasięgu ręki.